NOVINKY

arr3Uzávěrka objednávek vždy v úterý ve 12.00 hod., případně dle info u konkrétního zboží!!!Uzávěrka Vašich objednávek je vždy v úterý ve 12 hodin, případně se řídí dle informací u konkrétních... arr3Informace k naši kamenné prodejně - otvírací doba a dodávky...Těšíme se na Vás také v kamenném obchůdku v Porubě, na Alšově náměstí 691/4 Otvírací doba v... arr3Recept na pohankový chlébVážení a milí vyzkoušejte si sami upéct pohankový chléb. Nabízíme osvědčený a dobrý...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 340,0 Kč

KONTAKTY

BIOFARMA LUKAS, s.r.o., Prodejna Biokošíky
Alšovo náměstí 691/4
708 00
tel: +420 727 862 655
eshop@biokosiky.cz

 Přírodní drogerie - kosmetika / Dekorativní kosmetika Veg up

Veg-up je moderní línie veganské  dekorativní kosmetiky, splňující nejvyšší kvalitativní standardy. Značka je certifikovaná BHID, italským certifikátem Vegan, produkty jsou bezlepkové, 99 % složek jsou přírodního původu a recyklovatelné. Nejsou testovány na zvířatech.

Produkty se vyrábějí ve 2 vlastních výrobních závodech, které se nacházejí ve Francii, v Bretani.

Tato kosmetika obsahuje mořské řasy, které jsou sbírány právě v této oblasti, dále pak do 24 hodin šetrně zpracovávány, tím pádem si zachovávají velký podíl aktivních látek.

Stejně tak mořská voda z této oblasti je základem celé kosmetické línie. Vyživuje, konzervuje, stabilizuje přírodním a jemným způsobem.

Kromě mořské vody a mořských řas se v produktech nacházejí vysoce kvalitní složky jako například šalvěj muškátová, pšeničný protein, jojobový a meruňkový olej, organická kukuřice, hroznový olej a mnohé jiné.

Díky kvalitním surovinám, šetrnému zpracování a s využítím moderních technologií mají oční stíny, pudry, rtěnky, korektory, make-upy, řasenky a oční linky mimořádně příjemnou texturu, dobře a lehce se nanáší. Dlouho vydrží a kromě estetické funkce také léčí a vyživují každou pleť.

 

 

 


Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 756,0 Kč
naše cena 756,0 Kč
naše cena 513,0 Kč
naše cena 513,0 Kč
naše cena 513,0 Kč