Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Uzávěrka objednávek vždy v úterý ve 12.00 hod., případně dle info u konkrétního zboží!!!Uzávěrka Vašich objednávek je vždy v úterý ve 12 hodin, případně se řídí dle informací u konkrétních... arr3Informace k naši kamenné prodejně - otvírací doba a dodávky...Těšíme se na Vás také v kamenném obchůdku v Porubě, na Alšově náměstí 691/4   Otvírací doba v... arr3Recept na pohankový chlébVážení a milí vyzkoušejte si sami upéct pohankový chléb. Nabízíme osvědčený a dobrý...

KONTAKTY

BIOFARMA LUKAS, s.r.o., Prodejna Biokošíky
Alšovo náměstí 691/4
708 00
tel: +420 727 862 655
napište nám

 Byliny a čaje / Sonnentor

Filozofie firmy Sonnentor krásně souzní s tou naší a úctyhodně k této firmě a jejím zásadám vzhlížíme. Právě Ti nám ukazují a dokazují, že i ve velkém, mezinárodním měřítku lze produkovat spoustu kvalitních, zdraví prospěšných produktů s minimálním dopadem na naši planetu, tedy náš domov. Společnost podporuje malé ekologické farmy a ruční práci v Rakousku, Čechách, Rumunsku, Albánii ale také v Tanzanii. Lidé po celém světě prahnou po stejných hodnotách – chtějí šetrným způsobem využívat přírodní zdroje, chránit životní prostředí, zachovávat pracovní místa a zvyšovat veřejné blaho lidstva. Každý rok uchrání naši pěstitelé životní prostředí před 270 tunami chemických hnojiv a 6 tunami chemických postřiků.

Obalové materiály z obnovitelných zdrojů jsou úžasná záležitost a Sonnentor hraje i v tomto prim. Přibližně 80% všech obalových materiálů ze SONNENTORU je na bázi obnovitelných zdrojů, dalších 16% je recyklovatelných.Abyste přesně věděli, o který materiál se u vašeho produktu jedná a jak se ho pro ochranu přírody správně zbavit, označují je dvěma symboly:

Zase vyrostu!

Tento symbol znamená: fólie je vyrobena z celulózy (obnovitelného zdroje) a je možné ji kompostovat v domácím kompostéru. Folie slouží k ochraně aroma SONNENTOR produktů. Likvidovat tento materiál lze v domácím kompostéru. Kompostovat můžete také všechny naše nálevové sáčky. To platí i pro naše pyramidální sáčky z kukuřičného škrobu a 100% přírodní lepicí materiál, kterým je připevněna k nálevovému sáčku nitka.

Papír nebo směsný odpad?
Některé druhy čajů jsou kvůli ochraně přírodního aroma baleny do přebalu ze dvou materiálů (80 % papír a 20 % plast). U tohoto obalového materiálu je likvidace možná pouze do směsného odpadu, z toho důvodu je tento symbol opatřen značkou „Směsný odpad“.

Pokud chcete vědět více podrobností o filozofii, výrobě a produkci Sonnentoru, mrkněte zde: http://www.sonnentor.cz/sonnentor_cz/udrzitelny_rozvoj

 

Řadit podle 
Výrobce